Filter Results

Brand

Brand

Dietary

Dietary

Lifestyle

Lifestyle

Deals

Deals

Search Results

Sort by
Heinen's Walnut Halves, 7 Ounce
Club Fx

Open Product Description
$6.39
$0.91/oz
Heinen's Large Walnut Halves, 13 Ounce
Club Fx

Open Product Description
$10.19
$0.78/oz
Heinen's Organic Walnuts, 6.5 Ounce
Organic
Club Fx

Open Product Description
$7.49
$1.15/oz
Bag Cashews, 10 Ounce

Open Product Description
$11.79
$1.18/oz
Bag Chopped Pecans, 8 Ounce
Kosher
Club Fx
Peanut Free

Open Product Description
$9.69
$1.21/oz
Bag Pecans, 12 Ounce
Club Fx

Open Product Description
$9.69
$0.81/oz
Bag Raw Almonds, 10 Ounce
Club Fx

Open Product Description
$10.69
$1.07/oz
Bag Shelled Walnuts, 16 Ounce
Kosher
Club Fx
Heart Health

Open Product Description
$6.39
$0.40/oz
Cajun Hot In-Shell Peanuts, 10 Ounce
Gluten Free
Vegan
Kosher

Open Product Description
$2.19
$0.22/oz
Chopped Walnuts, 12 Ounce
Kosher
Club Fx
Heart Health

Open Product Description
$6.49
$0.54/oz
Coconut Chia Clean Snax, 7 Ounce
Gluten Free
Club Fx

Open Product Description
$7.49
$1.07/oz
Cranberry Chia Clean Snax, 6.5 Ounce
Gluten Free

Open Product Description
$7.49
$1.15/oz
Cranberry Crunch Mix, 10 Ounce

Open Product Description
$7.49
$0.75/oz
Heinen's Cinnamon Almonds, 10 Ounce

Open Product Description
$8.59
$0.86/oz
Heinen's Cranberry Fitness Mix, 9.5 Ounce

Open Product Description
$5.39
$0.57/oz
Heinen's Crystallized Ginger, 10 Ounce

Open Product Description
$6.49
$0.65/oz
Heinen's Dark Chocolate Almonds, 12.5 Ounce

Open Product Description
$13.89
$1.11/oz
Heinen's Diet Trail Mix, 10 Ounce

Open Product Description
$5.39
$0.54/oz
Heinen's Dried Apricots, 11 Ounce

Open Product Description
$10.69
$0.97/oz
Heinen's Dried Cranberries, 8.5 Ounce

Open Product Description
$4.89
$0.58/oz
Heinen's Dried Tart Cherries, 6 Ounce

Open Product Description
$6.49
$1.08/oz
Heinen's Honey Roasted Cashews, 9 Ounce

Open Product Description
$8.59
$0.95/oz
Heinen's Honey Sesame Sticks, 8 Ounce

Open Product Description
$5.39
$0.67/oz
Heinen's Jumbo Raw Pecan Halves, 7.5 Ounce
Club Fx

Open Product Description
$9.59
$1.28/oz
Heinen's Large Dried Apricots, 20 Ounce

Open Product Description
$14.99
$0.75/oz